Robimy to, co lubimy

Trochę o nas

Vyraj.pl

Krama z nacyjanalnym kałarytam

O nas

Chcemy być blisko. Obok wszystkich Białorusinów przebywających za granicą i tych, którzy przebywają na Białorusi. Z nadzieją powrotu do Ojczyzny. W końcu można wyrzucić człowieka z Ojczyzny, ale nie można zabrać Ojczyzny. Jak ptaki, które na zimę odlatują w ciepłe regiony, tak jesteśmy w kraju, w którym wolność i prawa człowieka są cenniejsze niż władza i ukryta chwała. Jesteśmy w Vyrai, bo ptaki kochają wolność.

NASZA HISTORIA

Kontynuujemy pracę, którą rozpoczęliśmy na Białorusi w 2014 roku, obecnie jako vyraj.pl w Polsce. Moj modny kut (mmkut.by) to sklep z narodowymi ubraniami i pamiątkami. Nasz sklep to prawdziwy zakątek Białorusi. Miejsce, w którym żyje białoruski język, kultura i tradycja. Miejsce, w którym każdy przepojony miłością do Ojczyzny będzie szczęśliwy! Kochamy nasz kraj, doceniamy historię i jesteśmy dumni z naszych przodków! Język, kultura i historia to podstawa naszej działalności. Witamy u nas!

...

Tam žyćcio i raj, dzie svabody kraj.

Ikona

Darmowy zwrot do 14 dni

Ikona

Dostawa w 24h

Ikona

Darmowa dostawa od 200 zł

Warszawa

Gdzie możesz nas znaleźć?

Pracujemy online na vyraj.pl. Możesz śledzić nas na stronie Instagram: https://www.instagram.com/mmkut_miensk/ u003cbru003eMożesz nas również znaleźć na starych stronach: https://www.instagram.com/mmkut_miensk/ і https://www.facebook.com/mmkutby/

WARSZAWA

Adres

ul. Chmielna XX, Warszawa, PL

Telefon

(+48) 514 007 179